lisanslı müzik, telifli müzik, yasal müzik

VE ŞİMDİ REKLAMLAR...

AVM ve mağazalarda yeni bir reklam dönemi başlattık! Hizmet verdiğimiz firmalardan aldığımız bilgiler ışığında medya planlama şirketleri ile ortaklaşa çalışarak potansiyel gelir modellerini belirginleştirdik. Bu modeller doğrultusunda, aynı müzik yayınında olduğu gibi tüketiciyi rahatsız etmeden uygun teknoloji ve yazılımlarla markaların mesajlarını tüketiciye ulaştırmalarını mümkün hale getiriyoruz.

Tüketici davranışları ve beklentilerini doğru analiz ederek markalara uygun bir reklam mecrası daha kazandırıyoruz.
Ayrıca müşterilerimizin müzik yayınları arasına alacakları bu reklam spotlarıyla ek gelir elde etmelerine de olanak sağlamış oluyoruz.

Markalar reklam çalışmalarında tüketicileri o noktaya çekmeye çaslışırken, size sunduğumuz reklam spotu hizmetleriyle zaten o noktaya ulaşmış hazır tüketiciyi yakalamış olacaksınız. Satın alma kararlarını olumlu yönde etkileyecek mesajları mükemmel bir zamanlama ile sunabileceksiniz.

• Reklam spotları, haftalık veya aylık yayın planları ile önceden programlanıyor.

• Reklam spotları, anonslar gibi kolayca müzik yayını arasına eklenebiliyor.

• Reklam verenler, lokasyona uygun prodüksiyonlarla tüketicisine etkin mesaj verebiliyor.

REKLAM YAYINI İÇİN 3 ADIM

24 büyük ilde, 40 AVM’de müzik yayını yapan Alışveriş Radyosu (AVR) ile satın alma noktasına varmış 40 milyondan fazla hazır tüketiciye, mükemmel bir zamanlama ile ulaşma imkanı sağlıyoruz. AVM networkümüzden milyonlarca insana ulaşıp kampanyalarınızı duyurabilirsiniz.

Markanıza ait reklam spotunuzu müzik yayınınız arasına yerleştiriyoruz. Aynı müzik yayınında olduğu gibi tüketiciyi rahatsız etmeden uygun teknoloji ve yazılımlarla mesajlarınızı tüketiciye ulaştırmanızı mümkün hale getiriyoruz.

Markalar reklam çalışmalarında tüketicileri o noktaya çekmeye çalışırken, size sunduğumuz reklam spotu hizmetleriyle zaten o noktaya ulaşmış hazır tüketiciyi yakalamış olacaksınız. Satın alma kararlarını olumlu yönde etkileyecek mesajları mükemmel bir zamanlama ile sunabilirsiniz.